HUSQVARNA

REŤAZOVÉ PÍLY

KROVINOREZY

KOSAČKY NA TRÁVU

AKUMULÁTOVÉ STROJE

 

ROBOTICKÁ KOSAČKA NA TRÁVU

RIDERY

ZÁHRADNÉ TRAKTORY

FÚKAČE

Reťazové píly

Husqvarna

Husqvarna ponúka široký sortiment benzínových, elektrických a akumulátorových reťazových píl, ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom, odolnosťou a spoľahlivosťou. Reťazová píla sa stane vaším nepostrádateľným pomocníkom, či už potrebujete pílu na prípravu palivového dreva na chalupe, prerezávanie stromov na záhrade alebo vysoko profesionálnu pílu pre prácu v lese alebo starostlivosť o stromy.

Reťazová píla podľa vašich potrieb
Rýchly štart
Pracujte s ohľadom na príroduČÍTAJ VIAC VYBERTE SI REŽATOVÉ PÍLY PODĽA POTRIEB

 

Krovinorezy

Husqvarna

Krovinorezy Husqvarna sú konštruované podľa rovnakých ergonomických štandardov ako profesionálne krovinorezy, to znamená, že práca s nimi je pohodlná, menej namáhavá a vďaka vysokému výkonu aj rýchlo hotová. Všetky modely sú ľahké, pevné, dobre vyvážené a vybavené mnohými praktickými funkciami.

Poradíte si aj v najnáročnejšom teréne
Jednoduché ovládanie
Ergonomický popruhČÍTAJ VIAC VYBERTE SI KOSAČKU NA TRÁVU PODĽA POTRIEB

 

Kosačky na trávu

Husqvarna

Dokonale pokosený trávnik si vyžaduje kosačku, ktorá zvládne meniacu sa náročnosť a strmé svahy. Z tohto dôvodu ponúkame široký sortiment kosačiek na trávu s rôznymi spôsobmi kosenia, ktoré splnia všetky vaše požiadavky. Ponúkame aj kosačky s náhonom na všetky kolesá.

Kosenie už nie je namáhavé
Určené pre náročnú prácu
Dôležitý je výsledokČÍTAJ VIAC VYBERTE SI REŽATOVÉ PÍLY PODĽA POTRIEB

 

Akumulátorové stroje

Husqvarna

Jednoduché štartovanie stlačením vypínača.

Akumulátorové stroje Husqvarna sú skonštruovaná tak, aby ponúkali výkon a intuitívne ovládanie, aké od produktov našej značky očakávate. Prinášajú pohodlie a spoľahlivý výkon, ktoré uľahčia doslova každú úlohu, či už ich používate len príležitostne, alebo na každodennú celodennú prácu.

Jeden akumulátor kompatibilný so všetkými strojmi*
Ľahké používanie
Žiadne emisie. Tichý chod.ČÍTAJ VIAC ZOBRAZIŤ PRODUKTY

 

Robotická kosačka na trávu

Husqvarna Automower® — svetový líder v oblasti robotického kosenia

Udržovať váš trávnik v dobrom stave môže byť drina. Husqvarna Automower® nie je len kosačka. Je to robotický koncept, ktorý robí prácu za vás — bez vášho dohľadu a nepretržite.

Už nikdy nebudete musieť kosiť
V každom počasí
Žiadny hlukČÍTAJ VIAC ZOBRAZIŤ PRODUKTY

 

Ridery

Husqvarna

Vďaka žaciemu ústrojenstvu zavesenému vpredu a kĺbovému otáčaniu len ťažko nájdete miesta, kam rider Husqvarna nedosiahne. Vďaka kombinácii ovládania, pohodlia a účinnosti bude vaša práca nielen ľahšia – jazdu si aj užijete. Všetky kosačky so sediacou obsluhou používajú patentovanú technológiu Bio-Clip® od spoločnosti Husqvarna, ktorá zabezpečí lepší výsledok mulčovania a výnimočne kvalitnú, profesionálnu úpravu.

Malý polomer otáčania
Prehľad a dosah
Jednoduché čistenie a údržbaČÍTAJ VIAC ZOBRAZIŤ PRODUKTY

 

Záhradné traktory

Riadenie máte pevne v rukách

Vďaka vynikajúcej manévrovacie schopnosti sa ľahko vyhnete stromom, kríkom či iným prekážkam, takže v ich okolí zostane len minimálna nedokosená plocha. Váš trávnik tak bude vždy dokonale pokosený.

Všestranný pomocník
Jednoduchá obsluha
Spoľahlivosť predovšetkýmČÍTAJ VIAC ZOBRAZIŤ PRODUKTY

 

FÚKAČE

Husqvarna

Udržovať váš trávnik v dobrom stave môže byť drina. Husqvarna Automower® nie je len kosačka. Je to robotický koncept, ktorý robí prácu za vás — bez vášho dohľadu a nepretržite.

Čisté okolie
Práca bez námahy
S vetrom o pretekyČÍTAJ VIAC ZOBRAZIŤ PRODUKTY

pozrite si cenník husqvarna

POTREBUJETE PORADIŤ? | +421 123 456